Posyp má podobu drobných guličiek. Majú iba 2 mm v priemere a majú krásnu modrú kovovú farbu. Ide o sladký posyp z rady unikátnych produktov od ILOVECAKES. nemení chuť zdobených výrobkov, je vyrobený z prírodných farbív a má chuť cukrovej pasty. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na zdobenie cupciek, koláčikov, medovníčikov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, tort, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkostí, najmä tých so šľahačkou a polevou. Je vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balené v praktickej šróbakovej dóze. Ak posypom nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posyp zmäkčiť. Ale pozor, ak bude posyp na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na medovníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad misou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštivá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mazľtosť? actually "mastek" is talc; in Slovak: mastek. potravinárska farebivá: E133, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | modrá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715875 |
| Kód produktu | ilc1169 |